Apie mus

 
UAB „Statybos apdailos ranga" įkurta 1994 metais Vilniuje. Nuo įkurimo datos firma specilizuojasi sienų pastatų vidaus apdailos medžiagų t. y. lietuviškų glaistų ir gruntų gamyboje.
Pagrindinis firmos tikslas- aukšta gaminių kokybė. Per visus darbo metus niekada nesiekėme taupyti kokybės sąskaita ir taip užsitarnavome klientų pasitikėjimą. Mūsų gaminiai nekenkia žmogaus sveikatai, yra ekologiški, atitinka visus  giežtus aplinkosaugos reikalavimus, todėl yra tinkami naudoti specialios paskirties objektuose: t.y. mokyklose, ligoninėse ir pan. Visi gaminiai yra sertifikuoti SPSC (Statybos Produkcijos Sertifikavimo Centre) ir tikrinami UAB „Alzida" statybinių medžiagų ir gaminių bandymų laboratorijoje.
UAB „Statybos apdailos ranga" pirmoji Lietuvoje pradėjo gaminti giluminį gruntą. Universalus giluminis gruntas A-10 skirtas vidaus ir lauko darbams, vidaus darbams galima skiesti su vandeniu santykiu iki 1:1. Dėl šių savybių gruntą vertina daugelis Lietuvos meistrų ir organizacijų.
Šiuo metu gaminame penkių rūšių lietuvišką glaistą: polimerinį-lateksinį su kreidos užpildu,  lateksinį glaistą su kreidos užpildu, akril-lateksinį su marmuro užpildu, glaistą marmuro užpildu SAR-MR2, glaistą išorei ir drėgnoms vidaus aplinkoms SAR-FASADAS Visų rūšių glaistas, išskyrus SAR-FASADAS, lengvai tepasi, paruoštam paviršiui nereikia papildomo apdirbimo, nuglaistyti paviršiai ypač lengvai šlifuojasi. Nuglaistyti paviršiai tinka dažyti visais vandens dispersinais, aliejiniais dažais bei tapetavimą.
Su įmonėmis sudarome ilgalaikes sutartis su apmokėjimo atidėjimu. Sudarius sutartį prekės pristatomos nemokamai. Mūsų įmonė pati užsiima logistika, todėl prekes pristatome greitai, klientui patogiu būdu, taip pat greitai sprendžiami iškilę klausimai.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti